Najočakávanejšie filmy roku 2017, ktoré prídu do kín už čoskoro!

0
2283
views

V tomto článku sa pozrieme na štyri očakávané filmy, ktoré prídu do kín ešte tento rok! 

TO

Každých dvadsaťsedem rokov sa v meste Derry prebúdza zlo, berúce na seba podobu toho, čoho sa najviac bojíte. Dôvod je jediný: strach ochutí naše mäso a “To” môže začať hodovať. Ale pozor! Živí sa hlavne deťmi, pretože ich strach je oveľa jednoduchší ako u dospelých. Tak to chodí odpradávna, lenže v roku 1958, práve v čase, keď má klaun Pennywise žatvy, sa spojí partia detí a “To” porazí. Myslia si, že ho zabili, ale … v roku 1985 je isté, že “To” žije a hromadí strašú pomstu. Sedem členov vtedajšej detské party musí opäť čeliť hrôzam mladosti, na ktoré časom radšej a neúmyselne zabudli.

Friday the 13th

Remake slávneho filmu Piatok trinásteho. Tento film ako aj jeho staršiu verziu produkoval Michael Bay a jedná sa už o trinásty film s postavou Jasona!

Saw 8

Hoci posledný diel zo série Saw 3D (2010) bol braný ako koniec série, štúdio Lionsgate sa rozhodlo v roku 2012 so sériou pokračovať. V hre bol aj plánovaný reboot série. Nakoniec sa po rokoch rozhodlo pre pokračovanie franchisingu. Prvý film zo série Saw, ktorý je natáčaní viac Ako jedným režisérom. V tomto prípade sa on postarali identické dvojčatý Michael Spierig a Peter Spierig.  Dlhá odmlka od posledného dielu bola údajne zapríčinená scenáristami, ktorí potrebovali čas na vytvorenie kvalitného scenára.

Star Wars The Last Jedi

Vo filme Star Wars: Posledný z Jediov od štúdia Lucasfilm pokračuje sága rodu Skywalkerovcov. Postavy predchádzajúceho filmu Star Wars: Sila sa prebúdza spolu s legendárnymi hrdinami galaxie prežívajú strhujúce dobrodružstvo, počas ktorého odhalia prastaré tajomstvo Sily a šokujúce udalosti z minulosti.