SJCAM 4000 WiFi – veľa videa za málo peňazí!

0
181
views

Chcete natáčať kvalitné videá a neminúť na to celú výplatu? Existuje alternatíva v podobe akčnej outdoorovej kamery SJCAM™ SJ4000 s WIFI, ktorá natáča vo Full HD (1920×1080) a fotografie vie zhotoviť až v 12MPx!

Jedná sa o cenovo dostupnú náhradu za kameru GoPro Hero a svojim pomerom ceny a kvality si kamera veľmi rýchlo získala vo svete svoje miesto a mnoho priaznivcov. Nás si získala tiež! Kamera SJCAM™ SJ4000 WIFI má širokoulhý 170° objektív, vďaka ktorému sú zábery obohatené o tzv. efekt rybieho oka. Kamera má vstavaný 1.5″ LCD displej, ktorý Vám umožní sledovať priebeh natáčania a tak isto má vstavaný mikrofón, ktorý však nahráva len mono. Balenie obsahuje vodotesné púzdro, ktoré určite využijete na dovolenke pri mori. Kamera umožňuje na jedno nabitie nahrať až 70 minút záznamu v najväčšej kvalite, podporuje microSD pamäťové karty s kapacitou až 32GB a je dodávaná s bohatým príslušenstvom.

Kamera je poháňaná procesorom Novatek NT96655 a obrazovým senzorom Aptina AR0330, ktorý zaručí veľmi kvalitný a plynulý záznam videa vo vysokom rozlíšení i v horších svetelných podmienkach. V kamere nájdete aj WIFI modul, vďaka ktorému môžete celú kameru ovládať cez smartfón alebo tablet, či už s operačným systémom iOS alebo Android.

Celá kamerka je vyrobená z ABS materiálu, ktorý je odolný voči mechanickému poškodeniu, tuhý, odolný voči rozdielnym teplotám, málo nasákavý a zdravotne nezávadný. Príslušenstvo: USB kábel, batéria 900 mAh, outdoorový obal, vodotesný obal (vodeodolný 30m), držiak na tyč, držiak na helmu, 3M páska, držiak so závitom, spona na odev, spony na propojenie, prechodka s aretačnou maticou, popruhy, pojistné lanko, suché zipsy, uťahovacie pásky a uživateľský manuál.

SJ4000 Plus WiFi je vybavená tromi praktickými signalizačnými diodami. Modrá dioda signalizuje zapnutie kamery či natáčenie videa, červená signalizuje nabíjanie a oranžová WiFi pripojenie. Podpora WiFi umožňuje prenášanie videí či fotografií priamo do Vašeho telefónu pomocou aplikácie SJCAM HD, ktorú je potrebné mať nainštalovanú v telefóne. Obstarané záznamy tak môžete ihneď zdielať na sociálnych sieťach bez nutnosti pripojenia k počítaču.